Služby

Kuchyně

Pohled na moderní kuchyni se v posledních letech dost změnil. Už to není jen funkční prostor, ale další obytná místnost, kde se vaří a hlavně žije. Správné rozvržení kuchyně se vyplatí už proto, že každá domácnost má jiné požadavky. Vaše kuchyně jsou vždy navrhovány dle možností Vašeho interiéru a jsou vyráběny s ohledem k Vašim požadavkům a nárokům na funkčnost a výrobním možnostem. V panelákových bytech nám menší prostor často nedovolí dopřát si ani všechny důležité kuchyňské zóny - odkládací, přípravnou, varnou a mycí. Je pro mě proto důležité, aby byl spokojen každý zákaník. Snažím se spojit Vaše očekávání, vkus a možnosti interiéru. Kuchyň navrhuji společně s Vámi.

Výroba nábytku na míru

Veškerý nábytek je zhotoven na konkrétní místo, s dokonalým využitím daného prostoru. Zákazník dodá přesné rozměry výrobku, případně si sám zaměří prostor. Dále si vybere materiál a kování. Poté je vypracován návrh a cenová nabídka.

Kontakt s výrobou nábytku

Kdykoliv během výroby, můžete přijít a vidět jak Váš nábytek vzniká.

Ceny výrobků

Je vždy předem stanovena a zákazník je s ní předem seznámen. Platíte hotově při předání zakázky u cenově náročnějších zakázek je požadována záloha ve výši 30 až 60 procent dle typu objednávky a v závislosti na výši materiálových nákladů. (V ceně výrobku je návrh a nákres, rozpočet, montáž a doprava).

Doprava a montáž

Nábytek Vám přivezu až domů a smontuji.